قراردادهای خدمات

تنوع در تولید

تنوع در تولید

با توجه به تنوعی که در زمینه ی تولید کمپرسور در کمپرسور بهسان وجود دارد،خریدار قادر به انتخاب دقیق محصول موردنیاز خود بوده و میتواند با خیالی آسوده از خدمات پس از فروش کارخانه استفاده نماید.

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

 

مشتریان محترم و صنعتگران گرامی 

ضمن تشکر از انتخاب مجموعه ما به عرض می رسانیم چنانچه برای استفاده از خدمات پس ازفروش اعم ازسرویس های احتمالی-نصب و راه اندازی و یاسوالات تخصصی  نیاز به مشاوره داشتید فقط از شماره های داخلی واحد خدمات پس از فروش درج شده در سایت استفاده کنید

02146853111   داخلی2 آقای مهندس کیانی

بدیهی است در صورت تماس با تلفن همراه مدیریت و یاسایر پرسنل وعدم پاسخگویی وعدم سرویس دهی مسئولیتی متوجه مجموعه بهسان نخواهد بود.

سپاس از توجه شما

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

مشتریان گرامی:

بخش خدمات پس از فروش مجموعه بهسان، درراستای اصل مشتری مداری وتامین رضایت مشتریان، آماده خدمات رسانی میباشدکه بخشی از این خدمات عبارتند از :

فیلتراسیون، تعویض روغن، پیگیری سرویس های انجام شده، یادآوری سرویس های دوره ای و..

تیم خدمات پس از فروش بهسان بصورت ماهیانه بامشتریان تماس گرفته و زمان تعویض قطعات را یادآوری ودرصورت لزوم تیم خدمات رااعزام میکند.همچنین تیم خدمات درهرزمان آماده ی آموزش اولیه دستگاه ها به متقاضیان میباشد...

جهت کسب هرگونه اطلاعات بیشتر میتوانید با ایمیل  after@behsanline.com ,  و یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۶۸۵۳۱۱۱ داخلی ۲، آقای مهندس کیانی  تماس حاصل نمایید‌ .